خانه > خبرنامه ي موچان > قلعه های کلش در موچان

قلعه های کلش در موچان

farhangnews_140375-402395-1439783388

سلام

متاسفانه این روزها نام یک بازیِ مخصوص “تلفن های همراه هوشمند” به نام “کلاش اف کلنز” به شدت در میان نسل جوان و نوجوان بر سر زبان ها افتاده است و به طور خاموش سلامت این عزیزان را به مخاطره انداخته است. این بازی بدلیل جذابیتی که دارد بسیار اعتیادآور است و ساعت های زیادی از وقت با ارزش قشر آینده ساز جامعه صرف جنگ در دنیای مجازی می شود. این بازی به شدت رواج پیدا کرده است و رقابت در افزایش level در بین کلش بازها تشدید شده است.تمام  آینده نگری این نوجوانان این شده است که در عرض چند ماه level خود را هر چه بیشتر بالا ببرند. برای مثال گروه کلش موچان در بخش وار (war) به level پنج رسیده است و اعضای آن در فکر افزایش سطح در این بازی بی پایان هستند

 

بر اساس گزارشات مالی منتشر شده ، بازی کلش اف کلنز که توسط یک کمپانی فنلاندی طراحی شده است ، روزانه ۶۵۴۰۰۰ دلار برای گردانندگان آن در آمد زایی دارد. این بازی استراتژیک به گونه ای طراحی شده است که زمان زیادی از وقت افراد صرف این بازی می شود و این بازی را می توان دزد وقت و زمان  نامید

کلش آف کلنز به معنی برخورد قبایل یک بازی رایگان تلفن همراه و تبلت به صورت آنلاین به سبک استراتژیک است که توسط شرکت سوپرسل طراحی شده است.این شرکت در شهر هلسینکی پایتخت کشور فنلاند قرار دارد.

کلش آف کلنز در ۲اوت۲۰۱۲برای سیستم عامل آی او اس منتشر شد.این بازی همچنین برای اندروید در ۳۰سپتامبر۲۰۱۳ در کانادا و فنلاند و نهایتا در ۷ اکتبر ۲۰۱۳ (۱۵ مهر ۱۳۹۲) در گوگل پلی به صورت بین المللی برای این سیستم عامل ها منتشر شد.

عکس کارمندان این شرکت

 

url

من به کسانی که درگیر این بازی شده اند توصیه میکنم سعیتان براین باشدکه دنبال یادگیری فن آوری باشید نه دنبال بازی کردن و پرکردن جیب شرکت های بازی ساز.

اگرما افرادی داشته باشیم که به زبان های برنامه نویسی تسلط داشته باشند بهتر است یا کسی که قهرمان بازی در کلش است؟

(Visited 34 times, 2 visits today)
 1. سعيد
  سعيد
  ۲۱ تیر ۱۳۹۵ در ۰۱:۴۴ | #1

  خودش یه اعتیاده

 2. Avatar
  احمدارضی
  ۱۸ تیر ۱۳۹۵ در ۰۸:۲۳ | #2

  بله واقعا همین طوراست. این بازی شده یه نوع عادت بین جوانان

 1. بدون بازتاب